Pokazali, co wybudowali

Inkob

W miniony weekend odbyły się Dni Otwarte Lubelskich Deweloperów. Każdy poszukujący własnego M mógł zobaczyć najnowsze inwestycje mieszkaniowe, które powstały ostatnio w Lublinie.
Raz w roku, specjalnie dla wszystkich zainteresowanych, kilku lubelskich deweloperów łączy siły i pokazuje to, co wybudowało lub zamierza wybudować w najbliższym czasie.
W tegorocznych Dniach Otwartych Lubelskich Deweloperów uczestniczyli: Zamojska od Nowa, TBV, Rzemieślnik Bis, Inwestor Development, Inkob, Elektra Development oraz Chrzanowscy Development.
Nowe inwestycje w Lublinie powstają zarówno z dala od zgiełku, na peryferiach, w zielonych dzielnicach, jaki i w ścisłym centrum miasta.
W sobotę i niedzielę można było oglądać mieszkania wybudowane między innymi w Śródmieściu – Zamojską od Nowa czyli dwupoziomowe apartamenty przy ul. Zamojskiej 8.
Nie zabrakło również lokali w zielonych dzielnicach na Zbożowej 26 na Sławinie, której inwestorem jest TBV czy też osiedle Leonówka na Czechowie u zbiegu ulic Relaksowej i Poligonowej (Chrzanowscy Development).
Ceny mieszkań? Średnio za metr kwadratowy trzeba zapłacić dzisiaj w Lublinie około 5000 zł.
Oczywiście można znaleźć już lokal za 4300-4400 za mkw., a nawet taniej (np. Przedsiębiorstwo Budowlane INKOB przy ul. Nowy Świat 40 E-J oferuje mieszkania od 3900 zl za mkw.), ale w sprzedaży znajdują się też i o wiele droższe od średniej, powyżej 5700 zł za mkw, a nawet ponad 6000 zł za mkw.
KB

Zamojska od Nowa ul. Zamojska 8

W piątek formalnie zakończona została budowa „Zamojskiej od Nowa”. W sobotę i niedzielę można było obejrzeć dostępne w sprzedaży dwupoziomowe apartamenty o powierzchni około 100 mkw z antresolami (maksymalnie do 125 mkw).
Te wyjątkowe na lubelskim rynku lokale to propozycja dla osób poszukujących niekonwencjonalnych rozwiązań.
W takich mieszkaniach oba poziomy stanowią odrębne części, a występujące dodatkowo skosy umożliwiają adaptowanie dodatkowych powierzchni (w cenie mieszkania).
Wszyscy chętni, którzy rozpoczęli w miniony weekend rozmowy z inwestorem „Zamojskiej od Nowa” i sfinalizują je w ciągu najbliższych czterech tygodni, otrzymają 5 procent zniżki.
Ceny już od 5700 zł za mkw.

TBV Zbożowa 26

Wiodący lubelski deweloper pokazał swoją ostatnią inwestycję, usytuowaną w urokliwej, tętniącej zielenią dzielnicy Sławin, która oddana zostanie do użytku jeszcze w tym miesiącu. Przy Zbożowej 26 powstały dwa kameralne budynki z łącznie 70 mieszkaniami o funkcjonalnych rozkładach i zróżnicowanych metrażach. Zostało już niewiele wolnych lokali. W ofercie dostępne są jeszcze mieszkania od 48 do 72 mkw.
Podobnie jak podczas ostatniej wiosennej edycji Giełdy Mieszkań, także w miniony weekend można było je kupić w promocyjnych cenach. Cena lokali na parterze została obniżona o 200 zł, do 4900 zł za mkw, a na piętrach o 300 zł, do poziomu 5200 zł za mkw. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, a niektóre – położone na parterze – wzbogacono o prywatne ogródki z możliwością indywidualnego zagospodarowania. Z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla zostanie ogrodzony. Ponadto dla miłośników dwóch kółek przygotowano specjalne pomieszczenia do przechowywania rowerów oraz ogólnodostępne, zewnętrzne stojaki.
Promocyjna cena obowiązywać będzie do końca kwietnia.

Chrzanowscy Development Osiedle Leonówka

Firma działająca na lubelskim rynku deweloperskim od 15 lat podczas Dni Otwartych Lubelskich Deweloperów zachęcała do zamieszkania na Osiedlu Leonówka (róg ul. Poligonowej i Relaksowej na Czechowie).
Komfortowa lokalizacja, nowoczesna architektura i funkcjonalne mieszkania to cechy tego prestiżowego osiedla. Wśród bogatej oferty mieszkań znalazły się kameralne lokale dla par, a także przestronne apartamenty dla większych rodzin (od 39 mkw. do 119 mkw.). Budynki wyposażone są w cichobieżne windy, drzwi antywłamaniowe, garaże, balkony i tarasy ze sztuczną trawą oraz ogródki. Oprócz mieszkań gotowych do odbioru w budynku nr 3, firma oferowała lokale w budynku nr 6, który ma być oddany w IV kwartale 2017 r., a także nr 7 (realizacja w II kwartale 2018r.). Ceny od 4500 do 5100 za mkw.

SMB „Rzemieślnik-Bis” Os. Gęsia, ul. Gęsia 11, 13 i 15

Spółdzielnia zakończyła realizację I etapu zadania inwestycyjnego pod nazwą „Osiedle Gęsia”, w skład którego wchodzą budynki nr 11, 13 i 15 oraz garaż wielostanowiskowy.
Firma sprzedawała gotowe, dwupokojowe mieszkania o pow. od 50 do 55 mkw oraz lokale dwupoziomowe (III p. + antresola)
o pow. od 85 mkw do 100 m.kw.
Cena od 4515 zł do 4990 zł za mkw.

Przedsiębiorstwo Budowlane INKOB, ul. Nowy Świat 40 E-J

Blisko centrum miasta, w spokojnej dzielnicy przy ul. Nowy Świat 40 e-j w Lublinie, powstaje osiedle, które składa się z pięciu 3-piętrowych bloków z mieszkaniami o pow. 45-72 mkw., 2- i 3-pokojowymi. Cena: już od 3900 złotych za mkw brutto.