Pół bliźniaka za 690 tysięcy złotych

Domy budowane przez Gala Dom S.A. powstają z najwyższej jakości materiałów

GALADOM S.A., deweloper funkcjonujący na lubelskim rynku od 20 lat, rozpoczął tuż przed świętami wielkanocnymi nową inwestycję. Przy ul. Czesława Strzeszewskiego powstaje kameralne osiedle – cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie wolno stojącej usytuowane na działkach o powierzchni 700-850 m2.


Budynki wyróżniać się będą nowoczesną formą, dopracowanymi detalami architektonicznymi oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Deweloper oferuje atrakcyjne lokale, każdy o całkowitej powierzchni użytkowej 149,91 m2 z jednostanowiskowym garażem oraz miejscem na drugie auto na podjeździe przed domem. W każdym budynku wydzielono dwa samodzielne lokale, które mają po dwie kondygnacje mieszkalne. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na zadaszony taras, otwarta kuchnia i toaleta. Natomiast na piętrze zaprojektowano trzy jasne, ustawne pokoje (w tym jedną sypialnię z indywidualną łazienką) oraz dużą garderobę i łazienkę ogólną.
Cena za pół bliźniaka to 690 tysięcy złotych.
Domy budowane są w oparciu o tradycyjną technologię w nowoczesnym stylu, z najwyższej jakości materiałów, co zapewni trwałość i solidność budynków. Wyposażone będą w instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, sanitarne, gazowe oraz centralnego ogrzewania z kotłem i grzejnikami.
Działki zostaną zagospodarowane i ogrodzone. Dojazd do budynków zapewni zamknięta droga, co gwarantuje ciszę, spokój i niewielkie natężenie ruchu.
Termin zakończenia inwestycji zaplanowany jest na 31 marca 2018 roku.