Pomogą z gazem

Robert Kościuk – burmistrz Krasnegostawu oraz Piotr Przywara – dyrektor Rzeszowskiego Obszaru Sprzedaży Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa, podpisali list intencyjny, w sprawie współpracy miasta Krasnystaw z firmą zapewniającą dostęp do gazu ziemnego.

W ramach współpracy w Biurze Obsługi Mieszkańców urzędu miasta Krasnystaw (parter, sala obsługi nr II) odbywać się będą dyżury pracowników PGNiG Obrót Detaliczny. Kontakt z reprezentacją placówki będzie możliwy w każdą drugą i czwartą środę miesiąca, w godz. 10.00-14.00.

– Dzięki współpracy, mieszkańcy, którzy nie mieli dotychczas możliwości uzyskania informacji na temat bieżącej działalności firmy, otrzymają m.in. merytoryczne wsparcie dla nowych odbiorców zmieniających paleniska opalane paliwem stałym na potrzeby zasilania kuchni, instalacji centralnego ogrzewania i centralnej wody użytkowej na zasilane paliwem gazowym, w zawieraniu umów, czy możliwość przekazania dokumentacji do siedziby spółki – czytamy na stronie urzędu miasta Krasnystaw.

Najbliższe dyżury zaplanowano na 8 maja, 22 maja, 12 czerwca i 26 czerwca. (k)