Pomóżmy Karolinie żyć aktywnie

Marzeniem Karoliny jest nowy wózek inwalidzki, niezbędny do aktywnego, samodzielnego poruszania się. Niestety, cena jest zaporowa, dlatego Karolina, m.in. za naszym pośrednictwem, prosi o pomoc. Spełnić jej marzenie może każdy. Wystarczy tylko wejść na stronę zrzutka.pl i dokonać wpłaty.

Karolina Kubik z Włodawy ma 25 lat. Na świat przyszła w ósmym miesiącu ciąży, jako druga z bliźniaczek. Niestety, w wyniku komplikacji okołoporodowych doszło u niej do niedotlenienia mózgu. Konsekwencją tych nieszczęśliwych wydarzeń jest niepełnosprawność ruchowa. – Na co dzień poruszam się na wózku aktywnym, jednak jest on już mocno zużyty, bo ma ponad cztery lata – mówi Karolina. – Aby móc żyć aktywnie, potrzebuję nowego sprzętu. Niestety, jest ona bardzo drogi, bo kosztuje około 8 tysięcy złotych, a mnie nie stać na taki wydatek. Uprzejmie proszę więc o pomoc. Pamiętajcie – dobro powraca, a dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą – dodaje dziewczyna.
Karolinie można pomóc wpłacając pieniądze na jej konto na portalu zrzutka.pl. Link do tej strony to: https://zrzutka.pl/bmm9ug.
– Serdecznie dziękuję za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc. Każda wpłata przybliża mnie do realizacji marzenia, jakim jest aktywne, samodzielne życie – dodaje Karolina. (bm)