Pomóżmy pani Justynie pokonać raka

Justyna Borys z Chełma ma 37 lat i wychowuje dwie cudowne córki. Niedawno dowiedziała się, że choruje na raka piersi z przerzutami. Potrzebuje ok. 80 tys. zł na leczenie. Każdy z nas może jej pomóc.

Zbiórka na leczenie Justyny Borys z Chełma prowadzona jest na stronie zrzutka pl. pod nazwą „Walka z chorobą”.

– Każdy z nas ma w życiu ciężkie chwile, ale co jeżeli wali nam się świat i jesteśmy w sytuacji niemal bez wyjścia – piszą jej organizatorzy. – Kochani, w kilku słowach opiszę jak zawalił się świat Justyny. Wyobraźcie sobie osobę pełną energii i pasji, ciężko pracującą, aby utrzymać i wychować dwie córki, mającą zaledwie 37 lat, która nagle dostaje wyrok: rak! Rak piersi z przerzutami na węzły chłonne, wątrobę i kości. Niejedna osoba załamałaby się, dostając taki wyrok, ale nie Justyna, która walczy i chce żyć, bo ma dla kogo – czytamy.

Przed Justyną jeszcze długa droga leczenia, obecnie jest w trakcie brania chemii. – Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc w zbieraniu pieniędzy na dalsze leczenie. Nie bądź obojętny wesprzyj Justynę jak możesz, pamiętajmy dobro powraca – czytamy na stronie zrzutka.pl.

Celem zbiórki jest 80 tys. zł. Na razie zebrano ok. 14 tys. zł. (kg)

1 KOMENTARZ

  1. Pani Justyno. Choruję na raka od roku. Na leczenie wystarcza moja emerytura. Co to za metoda leczenia za te pieniądze. Chce pani się wzbogacić na naiwności ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here