Poseł Grabczuk jak Święty Mikołaj

Najbardziej potrzebujące pomocy rodziny dostały świąteczne paczki od posła Krzysztofa Grabczuka. Znalazły się w nich produkty, z których można przygotować świąteczne potrawy oraz słodycze.

– Rok 2020 był ciężki dla wszystkich. Wiele osób z powodu pandemii koronawirusa utraciło pracę. Są wśród nas też tacy, którym należy pomóc, bo bez wsparcia drugiej osoby, mogą sobie w życiu nie poradzić. Święta Bożego Narodzenia to okres szczególny. Dzielmy się z innymi tym, co mamy – uważa poseł Krzysztof Grabczuk.

Chełmski parlamentarzysta przygotował dla najbardziej potrzebujących pomocy rodzin przygotował kilkadziesiąt świątecznych paczek. – Są w nich produkty, z których będzie można przyrządzić potrawy na świąteczny stół, czyli: mąka, makarony, ryż, kasza, olej, cukier i inne. Pamiętałem też o najmłodszych, dlatego w każdej paczce znalazły się słodycze. Mam nadzieję, że rodziny, które otrzymały pomoc, przynajmniej w okresie świąt zapomną o codziennych problemach. Cieszę się, że mogłem im pomóc – mówi poseł Grabczuk.

Wszystkie paczki zostały już rozdane. W minionym tygodniu trafiły do najbiedniejszych rodzin. (s)