Posłała dziecko do szpitala

Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusiła pierwszeństwo i doprowadziła do zderzenia, w którym ucierpiało kilkuletnie dziecko. Szczęśliwie niegroźnie i lekarze wypuścili już malca ze szpitala.

– Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Volkswagen Passat, 32-letnia mieszkanka gminy Chełm, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, zderzyła się z jadącym prawidłowo samochodem tej samej marki, którym kierowała 30-letnia mieszkanka gminy Sawin – informuje podkom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Początkowo niedzielne (12 maja) zdarzenie na skrzyżowaniu w Horodyszczach-Kolonii w gminie Chełm policja zakwalifikowała jako wypadek. – W wyniku tego zdarzenia 6-letni pasażer z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – wyjaśnia podkom. Czyż.

Na szczęście po badaniach okazało się, że z dzieckiem wszystko w porządku i może wrócić do domu. Ostatecznie więc, choć wyglądało groźnie, skończyło się na strachu i kolizji. Obie panie były trzeźwe. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze oraz przestrzeganie przepisów. (pc)