Postrzelaj z Falconem

Chcesz nauczyć się bronić, strzelać i obsługiwać broń? Strzelnica Falcon i strzelnicetaktyczne.pl zapraszają w sobotę 19 maja na wspólne strzelanie do Kumowej Doliny.

W zajęciach mogą wziąć osoby nieposiadające własnej broni i bez pozwoleń, ale też strzelcy z własną bronią. Niezbędny sprzęt ochronny, broń długą i krótką zapewni organizator. Można będzie po prostu rekreacyjnie postrzelać, albo w ramach szkolenia nauczyć się obsługiwać wybraną broń. Do dyspozycji jest broń krótka, strzelby gładkolufowe i karabiny szturmowe (np. popularny Kałasznikow) Poziom i tematyka zajęć będą dopasowane do umiejętności i chęci uczestników, a zewnętrzna strzelnica taktyczna zlokalizowana przed strzelnicą myśliwską w Kumowej Dolinie umożliwia strzelania dynamiczne, do celów metalowych i w kilku kierunkach.

Maksymalna długość osi to 70 metrów. Mile widziane są również dzieci od 12 lat z opiekunem. Dla nich dostępna będzie broń małokalibrowa kal. 0.22 czyli tzw. kbks. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i specyfikę zajęć organizatorzy proszą o kontakt i zapisy pod nr. 600-753-722 lub 575-931-053, na konkretne godziny. Pod tymi numerami będą również dostępne wszelkie niezbędne informacje.

Wstępne miejsce i czas rozpoczęcia treningu to strzelnica taktyczna w Kumowej Dolinie k. Chełma (dwie osie przed bramą strzelnicy myśliwskiej) – 19 maja godzina 10.00. Miejsce i czas rozpoczęcia treningu mogą ulec zmianie (j.w. prosimy o kontakt telefoniczny). (-)