Potrącona koziołkowała przez jezdnię

To cud, że kobieta żyje. Przechodząca poprawnie przez przejście dla pieszych 67-latka została potrącona przez samochód ciężarowy z taką siłą, że przekoziołkowała w powietrzu i upadła kilka metrów dalej.

Bardzo groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowe południe (29 marca) na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z al. 3 Maja.

– Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki MAN, 64-letni mieszkaniec powiatu bialskiego, zjeżdżając z ronda, potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych 67-letnią chełmiankę – informuje kom. Ewa Czyż, rzecznik prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

MAN jechał od Pokrówki. Świadkowie relacjonowali interweniującym ratownikom, że po uderzeniu piesza przekoziołkowała przez jezdnię. Widok był przerażający. Na szczęście kobiecie nie stało się nic poważnego, Mimo to karetka pogotowia zabrała ją do szpitala. 67-latka była przytomna. Poza otarciami skóry doznała urazu głowy. – Kierowca był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności na drodze – dodaje komisarz Czyż. (pc)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here