Poturbowany na hulajnodze

Poważnych obrażeń doznał 25-latek, który jadąc na hulajnodze został potrącony przez samochód marki Toyota. Mężczyzna trafił do szpitala.


Zdarzenie nagrały kamery miejskiego monitoringu. Na filmie udostępnionym przez policję widać, że kierowca toyoty najechał na przejeżdżającego przez jezdnię na hulajnodze 25-latka, praktycznie nie zmniejszając wcześniej prędkości, tak jakby go nie zauważył. Poszkodowany został na skutek uderzenia wyrzucony w górę, przeleciał nad dachem auta.

– Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 14:20 na alei Piłsudskiego w Lublinie. 25-latek przejeżdżał przez przejście dla pieszych na hulajnodze elektrycznej. Gdy mężczyzna był już na jezdni, został potracony przez samochód marki Toyota jadący w kierunku alei Zygmuntowskich. Kierowca pojazdu, próbując hamować, dodatkowo zahaczył o jadącą z przeciwka skodę. W wyniku zdarzenia 25-letni użytkownik hulajnogi odniósł obrażenia ciała i został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze na miejscu wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku – mówi komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublin. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here