Powalczą o tytuł chmielakowej miss

Świdniczanki Wiktoria Jasińska i Weronika Serafin powalczą o tytuł Miss Chmielaków 2018. Już dziś możemy pomóc zdobyć im tytuł Miss Internetu – wystarczy wysłać – SMS-a.


W najbliższy weekend (17-19 sierpnia) w Krasnymstawie odbędą się Chmielaki Krasnostawskie – najstarszy festiwal piwny w Polsce. Stałym punktem tej cyklicznej imprezy są wybory chmielakowej miss. W tym roku o ten tytuł ubiega się dziewięć dziewcząt. Wśród nich nie zabraknie mieszkanek Świdnika. Wiktoria Jasińska (startuje z numerem 3) ma 18 lat i 169 cm wzrostu. Pochodzi ze Świdnika i jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. W. Broniewskiego. Jej największą pasją jest rysunek, a marzy o tym, by nauczyć się tańca pole dance.

Druga ze świdniczanek to Weronika Serafin (startuje z numerem 9). Weronika ma 18 lat, 177 cm wzrostu i również uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym w Świdniku. Jej pasją jest muzyka. Gra na perkusji, jeździ na nartach. Jak mówi, w przyszłości chciałaby podróżować po całym świecie, poznając lokalne jedzenie.

Nazwisko „chmielowej miss” poznamy w sobotę, 18 sierpnia o godz. 18, ale już dziś możemy pomóc świdniczankom zostać miss Internetu. Aby zagłosować na Wiktorię w konkursie na Miss Internetu, należy wysłać SMS o treści CHMIELAKI.3 pod numer 72051; aby zagłosować na Weronikę w konkursie na Miss Internetu, należy wysłać SMS o treści CHMIELAKI.9 pod numer 72051.

(w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here