Pożar u strażaka

Na co dzień pomaga innym, teraz sam potrzebuje pomocy. W domu strażaka z OSP w Bzowcu wybuchł pożar. – Zwracam się z prośbą do osób o dobrych sercach o pomoc dla poszkodowanego – apeluje Paweł Kucharczyk, wójt gminy Rudnik.

Do pożaru w domu pana Zbigniewa, strażaka z OSP w Bzowcu, doszło tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Dokładnie 21 grudnia na jego posesji zapaliły się sadze w przewodzie kominowym. W efekcie całkowitemu zniszczeniu uległ komin, spalił się też strych. Aby pan Zbigniew mógł ogrzewać dom, jest potrzebny nowy komin. – Druh od ponad 40 lat okazywał swoje dobre serce działając w jednostce OSP Bzowiec, pokażmy, że i my mamy dobre serce i zbierzmy odpowiednią ilość pieniędzy na zakup nowego komina – czytamy na stronie zrzutka.pl, gdzie zorganizowano zbiórkę pieniędzy dla strażaka.

Do apelu o pomoc przyłączył się Paweł Kucharczyk, wójt gminy Rudnik. – Zwracam się z prośbą do osób o dobrych sercach o pomoc dla poszkodowanego strażaka poprzez wsparcie akcji zbiórki środków na pokrycie kosztów naprawy uszkodzeń. Z tego miejsca składam również podziękowania pracownikom urzędu gminy, którzy do późnych godzin pracowali, aby poszkodowany mógł ogrzać dom i w spokoju spędzić święta Bożego Narodzenia – mówi Paweł Kucharczyk. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here