Poznaj się z kałasznikowem

Czasy są niepewne, co doskonale pokazuje sytuacja za naszą wschodnią granicą. Strzelnice360.pl i strzelnica Falcon zapraszają do nauki obsługi broni. Pomożemy nauczyć się strzelać z broni krótkiej i długiej – pistoletów, rewolwerów i karabinów szturmowych. Chętni mogą liczyć na pomoc w zdobyciu pozwolenie na broń. Wystarczy zadzwonić i umówić się na strzelanie lub szkolenie.

– Strzelnica zewnętrzna daje olbrzymie możliwości strzeleckie i pozwala ciekawie spędzić czas. Przy czym, niestety, w obecnych czasach strzelanie może okazać się nie tylko rekreacyjną rozrywką, lecz bardzo potrzebną umiejętnością – mówią instruktorzy. – Do naszej strzelnicy w Kumowej Dolinie łatwo jest dotrzeć nie tylko z Chełma i okolic, ale również z Krasnegostawu czy Włodawy, gdzie nie ma tego typu bezpiecznych strzelnic i możliwości rozwijania zainteresowań strzeleckich. Oczywiście strzelanie poprzedzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i użycia broni.

Organizatorzy oprócz osób indywidualnych i grup (możliwa jest organizacja szkoleń strzeleckich czy eventów rozrywkowych dla firm czy np. wieczorów kawalerskich/panieńskich) zapraszają również rodziny z dziećmi.

– Wspólne strzelanie jest świetną rozrywką dla całych rodzin. Każdy znajdzie coś dla siebie – mówią instruktorzy. W obecności opiekunów ze strzelania będą mogły skorzystać również dzieci w wieku od 10 lat. Dla nich w razie potrzeby organizatorzy przygotowali broń małokalibrową strzelającą amunicja .022 (tzw. kbks-ową)

Dodatkową atrakcją na strzelnicy zewnętrznej jest możliwość strzelania do metalowych celów reaktywnych (tzw. gongów, sygnalizujących natychmiast trafienie) oraz strzelanie do kilku celów umieszczonych na różnych odległościach. Chętni nie muszą mieć oczywiście żadnych zezwoleń, a niezbędny sprzęt ochronny zapewni organizator.

Osoby, które zechcą zdobyć pozwolenie na broń, również mogą liczyć na pomoc i wsparcie w tym zakresie. Od wskazania najszybszej ścieżki, prowadzenia na każdym etapie, poprzez profesjonalne i skuteczne szkolenie przygotowujące do zdania egzaminów na policji.

Strzelania będą prowadzone na strzelnicy taktycznej w Kumowej Dolinie koło Chełma na specjalistycznych osiach strzeleckich zlokalizowanych przed strzelnicą myśliwską PZŁ, za polem paintballowym. Szkolenie może również odbywać się na nowoczesnej krytej strzelnicy Falcon.

Informacje i zapisy telefoniczne na konkretne godziny: tel. nr 600 753 722, email: strzelnice360@gmail.com.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here