Poznaj się z kałasznikowem

Strzelnice360.pl zapraszają wszystkich sympatyków strzelectwa i broni palnej do nauki obsługi broni. Na strzelnicy taktycznej w Kumowej Dolinie (obiekt przed strzelnicą myśliwską) można nauczyć się strzelać z kałasznikowa w różnych jego wersjach, karabinków M4, strzelb i z nowoczesnych pistoletów Glock, Walther czy Sig Sauer. Miłośnicy starszej broni mogą liczyć na legendarnę TT-kę, Makarowa, Mosina, RAK-a czy Tantala. Wystarczy zadzwonić i umówić się na strzelanie lub szkolenie.

– Strzelnica zewnętrzna daje dodatkowe możliwości strzeleckie, a w połączeniu z piękną pogodą, a na strzelanie każda pogoda jest dobra, w ciekawy, konstruktywny i aktywny sposób można spędzić wolny czas. Przy czym, niestety, w obecnych czasach strzelanie może okazać się nie tylko rekreacyjną rozrywką, lecz bardzo potrzebną umiejętnością – mówią instruktorzy. – Do Kumowej Doliny, która sama w sobie jest bardzo atrakcyjnym miejscem, łatwo jest dotrzeć nie tylko z Chełma i okolic, ale również z Krasnegostawu czy Włodawy, gdzie nie ma tego typu bezpiecznych strzelnic i możliwości rozwijania zainteresowań strzeleckich. Oczywiście strzelanie poprzedzi krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i użycia broni.

Organizatorzy oprócz osób indywidualnych i grup zapraszają również rodziny z dziećmi. – Wspólne strzelanie jest świetną rozrywką dla całych rodzin. Każdy znajdzie coś dla siebie – mówią instruktorzy. W obecności opiekunów ze strzelania będą mogły skorzystać również dzieci w wieku od 10 lat. Dla nich w razie potrzeby organizatorzy przygotowali broń małokalibrową strzelającą amunicją .022 (tzw. kbks-ową).

Dodatkową atrakcją jest strzelanie do metalowych celów reaktywnych (tzw. gongów, sygnalizujących natychmiast trafienie) oraz strzelanie do kilku celów umieszczonych na różnych odległościach. Chętni nie muszą mieć oczywiście żadnych zezwoleń, a niezbędny sprzęt ochronny zapewni organizator.

Osoby, które zechcą zdobyć pozwolenie na broń, również mogą liczyć na pomoc i wsparcie w tym zakresie. Od wskazania najszybszej ścieżki, poprzez profesjonalne i skuteczne szkolenie przygotowujące do zdania egzaminów na policji.

Strzelania będą prowadzone w Kumowej Dolinie koło Chełma na specjalistycznych osiach strzeleckich zlokalizowanych przed strzelnicą myśliwską PZŁ, za polem paintballowym. Informacje i zapisy telefoniczne na konkretne godziny: tel. nr 600 753 722.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here