Praktycznie o finansowaniu innowacji w firmie

W najbliższy czwartek, 12 grudnia, w hotelu Wieniawski w Lublinie odbędzie się konferencja „Praktycznie o finansowaniu innowacji w firmie”, organizowana przez Lubelski Klub Biznesu, a której partnerem jest Bank Gospodarstwa Krajowego.


Podczas spotkania przedsiębiorcy dowiedzą się, kto i jak może skorzystać z kredytu na innowacje technologiczne, poznają także zasady aplikowania i oceny projektów oraz najczęstsze błędy popełniane przez aplikujących.

Eksperci z Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawią ciekawą formę zabezpieczenia kredytów inwestycyjnych udzielanych przez banki komercyjne, którą jest Gwarancja Biznesmax – gwarancja spłaty kredytu dla MŚP z dotacją. Odpowiedzą też na pytania: Kto może korzystać i jakie są warunki do spełniania? Jakie obowiązują zasady przyznania gwarancji? Jak aplikować?

Dodatkowo przedstawiciel Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości przedstawi programy dostępne dla przedsiębiorców w pierwszej połowie 2020 roku Na zakończenie przewidziano konsultacje indywidualne.

Obowiązuje konieczność potwierdzenia udziału w konferencji pod numerem telefonu: 572 341 528. KB