Prawdziwie partyzancka ulica

Ulica Partyzantów

Mieszkańcy skarżą się na bardzo zły stan nawierzchni ul. Partyzantów. Choć ruch na tej małej, osiedlowej uliczce, jest niewielki, to bezpieczny przejazd nią jest obecnie praktycznie niemożliwy. Po naszej interwencji drogowcy przeprowadzili wizję lokalną i zapowiadają naprawę.


Pobocza jezdni się zapadły, a na środku powstał podłużny garb. Ulica jest wąska, tym samym pojazdy z niższym prześwitem ocierają podwoziem o wyniesienie asfaltu. Mieszkańcy domagają się naprawy najbardziej zniszczonych odcinków ulicy. Chodzi konkretnie o trzy fragmenty: od wjazdu na posesję Partyzantów 15 do skrzyżowania z ul. Leśmiana, od słupa latarni nr 10 do wysokości posesji Partyzantów 21 oraz między działkami: Partyzantów 27 – Partyzantów 29.

Jak poinformowały nas służby prasowe lubelskiego ratusza niebawem problem wskazywany przez mieszkańców zostanie rozwiązany. – Zarząd Dróg i Mostów przeprowadził wizję lokalną na ul. Partyzantów i do 10 listopada br. zostaną wykonane niezbędne naprawy nawierzchni ulicy – informuje Grzegorz Jędrek z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin. Marek Kościuk