Producent strojów sportowych MW Sport został sponsorem technicznym EDACH Budowlani

Mamy kolejne dobre wieści dla kibiców rugby w Lublinie!


Miesiąc po tym, jak partnerem strategicznym ekstraligowej drużyny została firma Edach, lubelski klub na kilka dni przed startem rundy wiosennej rozgrywek pozyskał sponsora technicznego. Została nim firma MW Sport, producent nowoczesnych i uznanych strojów sportowych z Lublina.

MW Sport na rynku działa już od ponad 18 lat. Firma założona przez Marka Wójcika, którą prowadzi obecnie wspólnie z synem Łukaszem, mieszcząca się przy ulicy Anny Walentynowicz 34 (dawna Lucyny Herc) od lat ubiera dziesiątki zespołów z różnych dyscyplin w regionie, a także i za granicą.

Teraz MW Sport nawiązała ścisłą współpracę z rugbistami. Stosowna umowa z klubem została podpisana w czwartek podczas oficjalnej prezentacji drużyny na trzy dni przed jej pierwszym wiosennym spotkaniem o punkty z Orkanem Sochaczew. – Rugbiści to twardzi i potężni zawodnicy.

Nie może być lepszej reklamy dla naszych koszulek – rozpoczął z uśmiechem swoją wypowiedź Marek Wójcik. – Cieszę się, że jako lubelska firma wspieramy zespół z Lublina – dodał szef MW Sport.

MAG

Ekstraliga rugby 10. seria (8.03):

Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 5:56 (5:28) * EDACH Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 10:6 (0:3) * Juvenia Kraków – Skra Warszawa zakończył się po zamknięciu wydania * Lechia Gdańsk – Master Pharm Rugby Łódź przełożony na 21 marca * pauzowała Awenta Pogoń Siedlce.