Przedłużony termin zgłoszeń klubów do książki

Lubelski Związek Piłki Nożnej w 2022 roku będzie obchodził swoje 100-lecie. Jednym w elementów, który uświetni obchody pięknego jubileuszu, będzie wydanie bogato ilustrowanej publikacji pt. „100 Klubów na 100-lecie LZPN”. Książka ma się ukazać w listopadzie. Autorem będzie świdniczanin Jacek Kosierb.

Szczegółowy zakres treści merytorycznych, jakie mają być zawarte w publikacji, harmonogram prac nad realizacją przedsięwzięcia, plan propozycji udziału finansowego zainteresowanych klubów, autor przesłał drogą elektroniczną (e-mail, messenger) do wszystkich klubów działających na terenie województwa lubelskiego. Zainteresowani mogą się zgłaszać do autora publikacji pod numerem telefonu: 601413856 lub na e-mail: jacekkosierb@interia.pl Na facebooku działa też strona „100 Klubów na 100-lecie LZPN”.

– Kalendarium wydawnicze zakładało zebranie stu chętnych do udziału w tym projekcie Klubów do 31 grudnia br. Ze względu na okres świąteczno-noworoczny termin ten został przesunięty do końca stycznia przyszłego roku. Dopiero wtedy przystąpimy to zbierania materiałów niezbędnych do przygotowania treści merytorycznej o każdym ze zgłoszonych Klubów. Jak do tej pory na liście mamy już około 50 Klubów, więc wolnych miejsc pozostaje już coraz mniej – przyznaje Jacek Kosierb.

Druk publikacji ma mieć miejsce na przełomie października i listopada. Na listopad bowiem przewidywana jest Jubileuszowa Gala 100-lecia Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, na której publikacja zostanie oficjalnie zaprezentowana. MAG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here