Przedsiębiorco, bądź innowacyjny i eko

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” zaprasza przyszłych i działających już przedsiębiorców z terenu gmin Białopole, Dorohusk, Dubienka, Horodło, Kamień, Leśniowice, Wojsławice i Żmudź na bezpłatne szkolenie z zakresu przedsiębiorczości, promującej oraz wykorzystującej rozwiązania innowacyjne i proekologiczne.

 

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 13 października, w godz. 10-12 w sali nr 83 w budynku gmachu przy pl. Niepodległości 1 w Chełmie. Skierowane jest do przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem dofinansowania na realizację przedsięwzięć w ramach działania LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zapisy na szkolenie prowadzone są w Biurze LGD „Ziemi Chełmskiej”, pl. Niepodległości 1 pok. 330 oraz pod numerem tel. 82 562 75 71. Nabór wniosków w zakresie podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej rozpocznie się 17 października i potrwa do 31 października. Szczegółowe informacje o naborze wniosków znajdują się stronie www.ziemiachelmska.pl w zakładce LEADER 2014-2020. (mg)