Przedsiębiorcy z sektora MŚP mogą spełnić swój American Dream

Jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP i aktywnie działasz w województwie lubelskim? Chcesz wyjechać do Nevady i spełnić swój American Dream? Województwo lubelskie w partnerstwie ze Stanem Nevada zaprasza do udziału w polsko-amerykańskim programie akceleracji NLAB – Nevada – Lubelskie Acceleration Bridge.


Program ma na celu wsparcie umiędzynarodowienia i rozwoju lubelskich przedsiębiorców. Składa się z dwóch etapów: procesu pre-akceleracji w województwie lubelskim „Bootcamp Lubelskie”) oraz akceleracji w Stanie Nevada.

W programie mogą wziąć udział przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie województwa lubelskiego lub posiadający tutaj oddział od minimum 6 miesięcy na dzień złożenia Formularza Zgłoszeniowego, licząc od dnia rozpoczęcia prowadzenia działalności gospodarczej lub zarejestrowania oddziału. Konieczna znajomość języka angielskiego, zorientowanie na rozwój globalny, zdobywanie nowych doświadczeń, poszukiwanie partnerów i inwestorów dla swojego biznesu.

Spośród zgłoszonych wybieranych zostanie 20 przedsiębiorców, którzy wezmą udział od 10 do 14 października w Bootcamp Lubelskie (warsztaty, konsultacje i spotkania mentoringowe z uznanymi w środowisku biznesowym trenerami z Polski i Nevady).

Zwieńczeniem Bootcamp Lubelskie będzie 17 października Demo Day, gdzie przedsiębiorcy staną w ogniu pytań jurorów. Zwycięska 10-tka poleci w grudniu oraz w I kwartale 2020 roku do Nevady, gdzie spędzi 14 dni wypełnionych spotkaniami, networkingiem i ogromem wiedzy przekazywanej przez wybitnych specjalistów z zakresu rozwoju biznesu, internacjonalizacji i innowacji.

Zgłoszenia do programu do 30 września. Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami (można je pobrać na stronie invest.lubelskie.pl ) należy składać osobiście lub za pośrednictwem operatora pocztowego do Departamentu Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości UMWL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here