Przesyłki jeszcze szybciej dotrą do klientów

Ergonomiczny terminal dystrybucyjny klasy A wraz z powierzchnią biurową posiada wiele udogodnień dla pracowników i kierowców. Obiekt wyposażono zgodnie z najlepszymi standardami branżowymi wspierającymi sprawną obsługę przesyłek drobnicowych klientów PEKAES w regionie

PEKAES rozbudowuje sieć dystrybucyjną w Lublinie. Firma, będącą jednym z czołowych operatorów logistycznych w Polsce, otworzyła nowoczesny terminal przy ulicy Mełgiewskiej 25, na terenie parku logistycznego Panattoni.


Nowoczesny terminal ma usprawnić obsługę przesyłek drobnicowych zamawianych przez klientów w regionie. Jego atutem jest nie tylko standard wyposażenia, ale także doskonała lokalizacja. Obiekt znajduje się przy ulicy Mełgiewskiej 25, na terenie parku logistycznego Panattoni, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 822, w pobliżu skrzyżowania z obwodnicą Lublina (węzeł Lublin Zadębie) i dróg ekspresowych S12 i S17.

– Czasy są bardzo wymagające, ale wierzę, że dzięki kontynuacji inwestycji przygotowujemy spółkę do dalszego dynamicznego rozwoju po przejściu epidemii. Dlatego też realizujemy nasze plany zgodnie z wcześniej przyjętą strategią Spółki. – mówi Maciej Bachman, Prezes Zarządu PEKAES.

Na Mełgiewską przeniesiono także dotychczasowy Oddział PEKAES w Lublinie.

– Dzięki nowo oddanemu terminalowi w Lublinie zapewniamy jeszcze szybszy transfer ładunków w kierunku Warszawy, Białegostoku, Przemyśla czy Zamościa. Jestem przekonany, że liczba przesyłek drobnicowych w sieci będzie w najbliższych miesiącach stopniowo wzrastać. Musimy być na to w pełni przygotowani – dodaje Maciej Bachman.

PEKAES stale inwestuje w segment usług drobnicowych, a sieć dystrybucyjna operatora zagęszcza się w szybkim tempie. Na początku tego roku operator otworzył kolejny, 20. już oddział na mapie terminali PEKAES, w Mińsku Mazowieckim. KB