Przewodniczącą Chrząstek?

W środę, 19 czerwca, ma ukonstytuować się nowo wybrana rada nadzorcza Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Wszystko wskazuje na to, że przewodniczącą zostanie Mirosława Chrząstek, który kierowała pracami rady przez ostatnie trzy lata.

Są już oficjalne wyniki wyborów do rady nadzorczej Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Zasiądą w niej: Mirosława Chrząstek – 170 głosów, Magdalena Derkacz-Kowalewska – 153 głosy, Monika Posturzyńska – 144, Adam Wolski – 141, Janina Auguścik – 137, Zofia Borowik – 137, Łukasz Czwaliński – 136, Sebastian Bielecki – 135, Alina Grel – 122, Krzysztof Matera – 121, Ryszard Piotrowski – 105.

Pierwsze spotkanie nowo wybranej rady odbędzie się w środę 19 czerwca. Rada na nim ukonstytuuje się, choć niemal pewne jest, że funkcja przewodniczącej przypadnie Mirosławie Chrząstek, która pracami rady kierowała przez ostatnie trzy lata.

M. Chrząstek, z zawodu radca prawny, przewodniczącą rady była również we wcześniejszych kadencjach i ze wszystkich jej obecnych członków ma najdłuższy staż w radzie. Wszystko wskazuje również na to, że nie będzie żadnych zmian w zarządzie, tym bardziej, że prezes Ewa Jaszczuk oraz wiceprezesi – Maciej Cieślak i Natalia Gołub na Walnym Zgromadzeniu Członków ChSM otrzymali jednogłośne absolutorium za 2018 rok. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here