Przy Szwedzkim Stole zagrasz w planszówki, wymienisz książkę i ciuchy

Lubelskie centra handlowe, chcąc przyciągnąć klientów na zakupy, prześcigają się w pomysłach, organizując różnego rodzaju akcje.


W SKENDE Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy od września działa unikalne miejsce – Szwedzki Stół. W tym tygodniu będzie można w nim pograć w planszówki oraz wymienić ubrania, a także książki.

W środę, 28 stycznia o godz. 14:00 w Szwedzkim Stole rozpocznie się akcja „Wymieńmy się ciuchami”. Udział w trzygodzinnym wydarzeniu jest bezpłatny, ale trzeba się zapisać (https://biletyna.pl/inne/Wymienmy-sie-ciuchami) Każda osoba biorąca udział w wymianie przynosi przynajmniej 3 (można więcej) rzeczy do wymiany. Wymieniane są części garderoby: ubrania, buty, dodatki – ważne jest to, by rzeczy pomimo użytkowania były w dobrym stanie, tak, by jeszcze długo służyły nowym właścicielom.

W czwartek, 30 stycznia od 17:00 do 19:00 już po raz kolejny w Szwedzkim Stole będzie można wymienić książki. Zasady są proste: wystarczy przynieść jedną książkę, którą chce się oddać/wymienić; nikomu jej nie pokazywać; podczas krótkiej gry opowiedzieć o niej tak, by nie zdradzać tytułu do wymiany dochodzi w momencie, gdy prowadzący grę podaje hasło „wymiana”.

Dlaczego wymiana będzie ciekawa? Bo do ostatniego momentu nie będzie wiadomo, na jaką książkę trafią uczestnicy.

Z kolei 31 stycznia w godz. 17:00 – 21:00 w SKENDE odbędzie się już kolejne spotkanie miłośników gier planszowych. To świetna okazja, żeby nie tylko fajnie spędzić czas, ale też poznać innych pasjonatów oraz nauczyć się grać w gry. Będą nowości, ale też kultowe pozycje, takie jak: „Dixit”, „Osadnicy z Catanu”, „Neuroshima Hex”, „Carcassonne” czy „Domek”. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here