Przybyli się zakochać

Pokazują to, co najcenniejsze i najpiękniejsze w Polsce – zabytki, naturę, niezwykłe miejsca i nietuzinkowych ludzi. Więc nie mogło ich zabraknąć… w Chełmie. Ekipa programu „Zakochaj się w Polsce” kręciła materiał do programu o Niedźwiedzim Grodzie.

Położony pod starówką kredowy labirynt, wciąż skrywająca wiele tajemnic Góra Chełmska i malownicza „Dyrekcja” – między innymi takie atrakcje turystyczne Chełma zobaczą widzowie w całym kraju w nowym odcinku programu emitowanego przez TVP2 – „Zakochaj się w Polsce”. Siedmioosobowa ekipa filmowa programu, na czele z prowadzącym Tomaszem Bednarkiem, w środę zakończyła zdjęcia w mieście.
– Są to ludzie z pasją, dla których realizacja filmów to nie tylko praca, ale i przygoda. Sądzę, że spodobało się im nasze miasto, a wyrazem tego będzie ciekawy odcinek prezentujący uroki Chełma – mówi prezydent Agata Fisz.
W programie pojawią się osoby, które historię miasta znają od podszewki. Regionaliści i archeolodzy opowiedzą o wydarzeniach związanych z przeszłością Chełma. Prowadzący program dopowie widzom w całej Polsce o tym, co warto tu zobaczyć i zwiedzić.
Kiedy emisja odcinka? – Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale jednak z uwagi na zimową aurę, która pierwotnie nie była ujęta w przygotowywanych od kilku tygodni nagraniach, niewykluczone, że film pojawi się na „szklanym ekranie” już niebawem – słyszymy od urzędników. (opr. mg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here