Przygarnij Psiaka z Włodawskiego Deptaka

„Przygarnij Psiaka z Włodawskiego Deptaka” to akcja zainicjowana przez siostry – Dagmarę i Katarzynę, szukające nowego domu dla czworonogów, którymi opiekowała się ich zmarła mama. – Nasza mama bardzo kochała zwierzęta. Przygarnęła pod swój dach bezdomne psy. Wiemy, że ostatnie, czego by chciała, to to, żeby teraz zostały oddane do schroniska. Dlatego postanowiłyśmy poszukać im nowego domu – mówi pani Katarzyna.

Dzięki ludziom dobrej woli dziewięć psów znalazło już nowy dom. Po dwa przygarnęły również same inicjatorki akcji. Na adopcję czeka jeszcze siedem czworonogów. – Razem z siostrą mieszkamy poza Włodawą i już w październiku musimy wrócić do pracy. Dlatego prosimy o pomoc w znalezieniu schronienia pozostałym psom. Jeśli nam się nie uda, będziemy zmuszone oddać je do schroniska – apeluje pani Katarzyna.
Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie (510 372 252 oraz 510 472 123) oraz na facebookowym profilu Przygarnij Psiaka z Włodawskiego Deptaka. Inicjatorki akcji deklarują, że są w stanie osobiście dostarczyć czworonogi nawet na drugi koniec Polski. (pk)