Puchar MW Sport pojechał do Radomia

Football Academy Lublin zajęła w sobotnim turnieju MW Sport Cup 2021 trzecie miejsce, najlepsze spośród zespołów z Koziego Grodu

W piątek minęło dokładnie 30 lat, jak zarejestrowany został BKS Lublin. Lubelski klub swój piękny jubileusz rozpoczął świętować w miniony weekend nie inaczej, jak na sportowo. W sobotę i niedzielę na boisku przy ul. Balladyny rozgrywane były piłkarskie turnieje z cyklu BeKSa CUP.


Pierwszego dnia o MW Sport Cup 2021 rywalizowały drużyny z rocznika 2012. W gronie 15 zespołów najlepszy okazał się Beniaminek Radom.

Drugie miejsce zajął Górnik Łęczna, a trzecie Football Academy Lublin. Pozostałe ekipy z Koziego Grodu uplasowały się na miejscach: 5. BKS (Niebiescy), 6. BKS (Biali), 8. Vrotcovia, 10. Motor i 12. AP Bronowice.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Marcel Kośla z Beniaminka Radom, bramkarzem Miłosz Fijałkowski z TOP-54 Biała Podlaska, a strzelcem Bartosz Gryzio z Górnika Łęczna.

Niedzielny turniej rocznika 2011 z udziałem 12 drużyn klubowych z Lublina, regionu oraz m.in. Jagiellonii Białystok, Stali Rzeszów oraz Barca Academy Warszawa, którego stawką był puchar z okazji XXX-lecia BKS zakończył się już po zamknięciu tego wydania.

O tych zawodach oraz o jubileuszu lubelskiego klubu obszernie napiszemy w kolejnym wydaniu tygodnika.

Kulminacyjny punkt obchodów 30-lecia BKS Lublin zaplanowano na 26 czerwca. Tego dnia odbędzie się spotkanie oldbojów lubelskiego klubu z drużyną Górnika Łęczna. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here