Pyszna zabawa z SuperZings

Z okazji Dnia Dziecka VIVO! Lublin przygotowało dla wszystkich maluchów nietypową niespodziankę – konkurs filmowy. Aby zdobyć atrakcyjne nagrody, wystarczyło nagrać video, w którym dzieci zaśpiewają i zatańczą do najnowszej piosenki SuperZings, przy okazji prezentując swoją kolekcję figurek i zabawek z tej serii.


Mimo konieczności trzymania odpowiedniego dystansu społecznego i zakazu zgromadzeń publicznych VIVO! Lublin nie zapominało o swoich najmłodszych klientach w dniu ich święta. W tym roku, z okazji Dnia Dziecka, centrum handlowe przygotowało dla maluchów kreatywny konkurs filmowy. Polegał na przygotowaniu nagrania video, w którym dzieci w wieku od 3 do 12 lat śpiewają i tańczą do najnowszej piosenki wykonanej przez maskotki SuperZings, znajdującej się pod linkiem: https://youtu.be/jHXRykluaxU.

Podczas zabawy uczestnicy konkursu mieli zaprezentować także własną kolekcję figurek i zabawek z serii SuperZings. Przygotowane nagranie należało przesłać od 25 maja, w formie linku na wskazany adres e-mail: konkurs.galeriavivolublin@studiomb.pl.

Dla zwycięzców organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody, m.in.: zestawy zabawek Kazzom Lab Battle oraz Hero Monster Roller Truck. Dodatkowo pierwsze 15 osób, które najszybciej zgłosiły swoje prace konkursowe otrzyma nagrodę gwarantowaną, czyli zestaw 10 saszetek SuperZings. BS