Radny prosi o elektroniczne rozkłady

O zamontowanie elektronicznych rozkładów jazdy na przystankach autobusowych przy al. Andersa i ul. Lwowskiej apeluje Adam Osiński z klubu radnych Krzysztofa Żuka. Skierował w tej sprawie interpelację do prezydenta.


Radnemu chodzi o dwa przystanki: „Kleeberga 02” i „Rondo Berbeckiego 02”. Pierwszy jest położony przy alei generała Władysława Andersa, drugi przy ulicy Lwowskiej – w pobliżu Lidla. Adam Osiński sugeruje, aby zamontować tam elektroniczne rozkłady jazdy komunikacji miejskiej.

– Prośbę tę licznie sygnalizują mieszkańcy osiedli: Spółdzielni Mieszkaniowej RSM „Motor”, PSM „Kolejarz”, Z.O.N. Admina, w dużej mierze starsi ludzie, dla których taka informacja byłaby dużym ułatwieniem w przemieszczaniu się po mieście – czytamy w interpelacji, jaką Adam Osiński skierował do prezydenta. – W szczególności przystanek „Rondo Berbeckiego 02” jest przystankiem przesiadkowym dla pasażerów korzystających z linii nr: 150, 47 ,39, 34, 32, 16, 6, 4 – wylicza radny. Prezydent jeszcze nie odniósł się do jego prośby. GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here