Razem dla Marysi

Dziesięć drużyn uczestniczyło w Turnieju Charytatywnym „Razem dla Marysi” w halowej piłce nożnej, rozegranym w hali I LO w Świdniku.

Pierwsze miejsce i puchar Starosty Świdnickiego Łukasza Reszki wywalczyło Creatio Biuro Rachunkowe, które w meczu finałowym pokonało FC Albatros 3:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli: Marek Niedźwiedź 2 i Łukasz Świdziński, a dla pokonanych Szymon Kobiałka.

W spotkaniu o 3. miejsce Solidarność PZL Świdnik zwyciężyła Klastmed 7:2 (Damian Rusiecki 4, Paweł Uliczny, Jacek Kochalski, Marcin Szyjduk – Łukasz Gąbka, Jakub Bień).

Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Rusiecki (Solidarność PZL Świdnik), zdobywca 11 bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Zbigniewa Kawerskiego (Creatio), a piłkarzem Szymona Kobiałkę (FC Albatros).

Całkowity dochód z zawodów organizowanych przez Starostwo Powiatowe i sklep Media Expert został przeznaczony na pomoc 3-letniej chorej Marysi Szlązak.