Rodzinna Szkoła Przetrwania

W Majdanie Ostrowskim startuje Rodzinna Szkoła Przetrwania. To wyjątkowa propozycja Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Wojsławicach. Zajęcia z survivalu poprowadzi były żołnierz wojsk specjalnych.

– Mamy nadzieję, że Państwo z radością spędzą czas na łonie natury, ponieważ w Wojsławicach, a dokładnie w Majdanie Ostrowskim startuje Rodzinna Szkoła Przetrwania – zachęcają do unikatowych zajęć z survivalu w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Wojsławicach. – Zapraszamy na integrację w rodzinnym gronie. Ojciec i syn, matka z córką, dziadek z wnukiem. Nie ma ograniczeń, wystarczy chęć. To fantastyczne budowane więzi i niestandardowe spędzanie czasu ze sobą, którego tak bardzo brakuje nam wszystkim. Jeśli chcecie się nauczyć budowania improwizowanych schronień, rozpalania ognia, pozyskiwania wody czy też czytania map, określania własnego położenia i wzywania pomocy, to ta oferta jest właśnie dla was.

„Rodzinną szkołę przetrwania” w dniach 30 lipca – 1 sierpnia poprowadzi były żołnierz wojsk specjalnych. Wszelkie informacje oraz zapisy w GCKSiT w Wojsławicach od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, pod nr tel. 82 566 91 53. (opr. mo)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here