Romantyczno-służbowy spacer

Skradziony bus został odnaleziony w lesie. Poszukiwania złodzieja wciąż trwają

Romantyczny spacer po lesie policyjnego małżeństwa, skończył się wezwaniem ekipy dochodzeniowo-śledczej. Małżonkowie odnaleźli busa, skradzionego na giełdzie przy ul. Lwowskiej w Lublinie.


– Do kradzieży busa marki Volkswagen doszło na początku czerwca. Sprawcy włamali się do metalowego kontenera przy ulicy Lwowskiej. Z wnętrza skradli kluczyki od samochodu, którym następnie odjechali. Wartość busa oszacowano na 15 tysięcy złotych. Pracujący przy sprawie policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania – mówi komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublin.

– W ubiegłą niedzielę, 14 bm. funkcjonariusz zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu oraz policjantka z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą KMP w Lublinie natrafili na skradziony samochód. Małżeństwo policjantów w czasie wolnym od służby odnalazło auto, spacerując po lesie nieopodal Lublina.

Jak się okazało sprawcy po kradzieży porzucili tam samochód. Funkcjonariusze na miejsce wezwali grupę dochodzeniowo-śledczą, która zabezpieczyła pojazd. Obecnie trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawców tego czynu.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia. (l)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here