Rozpoczął się II etap budowy Osiedla Morwowa

Tak będzie wyglądał budynek B na Osiedlu Morwowa, którego budowa właśnie się rozpoczyna. Na 7 kondygnacjach znajdzie się 45 mieszkań od 34 do 114 m2

Deweloper Willowa 2 rozpoczął w Lublinie budowę kolejnego budynku w ramach Osiedla „Morwowa”. Atrakcyjna lokalizacja u zbiegu ulic Wojciechowskiej i Morwowej, wysoki standard wykonania mieszkań oraz doskonały dostęp do lokalnej infrastruktury – transportu publicznego, szkół, uczelni oraz punktów handlowo-usługowych – to niewątpliwie najważniejsze atuty tej inwestycji.
Docelowo Osiedle „Morwowa” będzie liczyło cztery, nowoczesne budynki o wysokim standardzie wykończenia. Już pierwszy etap inwestycji, w którym powstaje sześciopiętrowy budynek o siedmiu kondygnacjach naziemnych i dwóch kondygnacjach podziemnych, wzbudził duże zainteresowanie wśród nabywców.
Oferta obejmuje 74 lokale mieszkalne, w których znajdują się zarówno funkcjonalne kawalerki o powierzchni 34 m2, jak i przestronne mieszkania do 82 m2. W ramach inwestycji powstaje również 11 lokali usługowych. – Obserwujemy duże zainteresowanie naszą inwestycją. Osiedle będzie doskonale skomunikowane zarówno z centrum, jak i z obwodnicą Lublina. Dla klientów istotne są także starannie przemyślane oraz zaprojektowane układy mieszkań i zastosowanie ekologicznych oraz energooszczędnych rozwiązań. Komfort i wygodę ma dodatkowo zapewnić atrakcyjne zagospodarowanie przestrzeni, dzięki czemu, mieszkając w centrum miasta, będzie można się wyciszyć i zrelaksować – mówi Paulina Jaszczewska z biura sprzedaży dewelopera Willowa 2.
Budynek B „Osiedla Morwowa”, którego budowa właśnie się rozpoczyna, będzie posiadał 7 kondygnacji. Powstanie w nim łącznie 45 mieszkań o metrażach od 34 do 114 m2. Z kolei na parterze deweloper przewiduje lokale użytkowe o powierzchni od 54,80 m2 do 180 m2.
Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji podziemny parking oraz dodatkowo ogólnodostępne miejsca postojowe naziemne.
Planowany termin zakończenia budowy kolejnego etapu osiedla planowany jest na koniec I kwartału 2018 roku.
Planowany termin zakończenia budowy kolejnego etapu osiedla planowany jest na koniec I kwartału 2018 roku. Więcej informacji o ofercie dewelopera Willowa II można uzyskać w biurze sprzedaży: tel. 81 742 68 73, kom. 607 840 006 oraz w Internecie: www.willowa2.pl.