Rozśpiewaj i roztańcz się zimą

Chełmski Dom Kultury zaprasza na kolejną edycję zimowych warsztatów musicalowych. – Przygotujcie się na solidną dawkę wiedzy, energii i poczucia humoru – zapowiadają organizatorzy.

– Wiedząc, że musical łączy pokolenia nasza oferta warsztatów jest skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych – słyszymy od przedstawicieli Chełmskiego Domu Kultury, którzy precyzują, że zajęcia będą odbywały się trzech grupach: dzieci 9-11 lat, 12-15 lat i grupa 16+ dla młodzieży i dorosłych.
Warsztaty odbędą się w dniach 5 – 9 lutego. Młodsze grupy będą się spotykać o godz. 10 i ćwiczyć do godz. 15, a najstarsza po godz. 17. Zajęcia taneczne poprowadzi Jacek Wazelin, w świat teatru wprowadzi Adrian Wiśniewski, a stroną wokalną zajmie się Kamil Dominiak.
Koszt uczestnictwa w zajęciach przedpołudniowych to 250 zł. Grupa dorosła ma możliwość wybrania pakietu zajęć wokalnych, aktorskich lub tanecznych. Kwota opłaty wynosi: 100 zł za 1 pakiet zajęć (wokal, taniec, aktorstwo) – przy wyborze 3 pakietów cena wynosi: 270 zł.
Na promocję mogą liczyć uczestnicy Chadek Musical Academy.
Zgłoszenia przyjmowane są do 20 stycznia. Zapisy i więcej informacji: agnieszka.pozniak@chdk.chelm.pl. (mg)