Rusza program akceleracyjny dla startupów: NLAB Nevada – Lubelskie Acceleration Bridge

Masz start-up? Chcesz wyjechać do Nevady i spełnić swój american dream? Województwo Lubelskie w partnerstwie ze stanem Nevada zaprasza do udziału w pierwszym polsko-amerykańskim programie akceleracji NLAB Nevada – Lubelskie Acceleration Bridge.


Projekt skierowany jest do start-upów z siedzibą w województwie lubelskim, zarejestrowanych od co najmniej 6 miesięcy i zorientowanych na rozwój globalny, zdobywanie nowych doświadczeń, poszukiwanie partnerów oraz inwestorów dla swojego biznesu.

Pilotażowy program ma na celu wyłonienie i wsparcie 30. lubelskich start-upów, które najpierw, 3 i 4 października wezmą udział w Bootcamp Lubelskie w Lublinie. Na kolejne dwa dni warsztatów i konsultacji pozostanie 20, która w małych grupach pracować będzie z trenerami z Polski i Nevady. Zwieńczeniem Bootcampu będzie Demo Day, który zaplanowano na 11 października, podczas którego 20 start-upowców stanie w ogniu pytań jurorów.

Do Nevady w dwóch turach poleci zwycięska „10”. Program spotkań w USA z wybitnymi specjalistami z zakresu rozwoju start-upów, internacjonalizacji i innowacji dopasowany będzie do profilu zwycięskich firm.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 1 października do godz. 10:00.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here