Ruszyła budowa Osiedla Regaty

Spółka TBV zgodnie z planem rozpoczęła w minionym tygodniu pracę na terenie swojej najnowszej inwestycji, Osiedla Regaty przy ul. Zemborzyckiej. W pierwszej kolejności na terenie dawnego toru powstaje wykop pod budynek B1.


Osiedle Regaty to wyjątkowo ciekawa oferta na rynku mieszkań w Lublinie. Niewątpliwym atutem jest sąsiedztwo Zalewu Zemborzyckiego. To popularne wśród mieszkańców Lublina miejsce wypoczynku, gdzie latem można zrelaksować się na plaży lub uprawiać sporty wodne – popływać na kajaku, żaglówce, skuterze czy spróbować sił na nartach wodnych. Można też spędzić czas w gronie znajomych przy grillu albo też pospacerować zielonymi alejami.

Teren nad Zalewem Zemborzyckim wyposażony jest w jeszcze wiele innych atrakcji, tj. park linowy oraz Słoneczny Wrotków, czyli kompleks basenów ze zjeżdżalniami czy place zabaw. Wielbicieli rowerów ucieszy trasa, która biegnie wzdłuż ul. Zemborzyckiej i z jednej strony okrąża Zalew, z drugiej zaś pozwala dostać się do pozostałych dzielnic miasta. Lokalizacja to tylko jeden z wielu atutów naszej nowej inwestycji – tak deweloper zachęca do zamieszkania na Osiedlu Regaty nas swojej stronie internetowej.

Najnowszą inwestycję TBV wyróżnia też szeroki wybór mieszkań, nowocześnie i efektownie zaprojektowana przestrzeń wokół budynków, elegancki styl, atrakcyjne place zabaw i miejsca rekreacji, komfortowe rozwiązania dla mieszkańców, jak na przykład miejsca parkingowe na parkingach podziemnych, do których można zjechać windą z każdego poziomu.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Działem Sprzedaży pod numerem tel.: 81 533 55 44. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here