Samochód do wygrania w urodzinowej loterii!

Główną nagrodą w specjalnej loterii, przygotowanej na 1. urodziny przez Skende Shopping, jest samochód Mitsubishi Space Star. Ponadto można wygrać 3 vouchery do sklepu IKEA o wartości 1000 zł każdy.

SKENDE Shopping świętuję swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji centrum handlowe mieszczące się przy Al. Spółdzielczości Pracy przygotowało specjalną loterię, w której do wygrania jest samochód Mitsubishi Space Star i 3 vouchery do sklepu IKEA o wartości 1000 zł każdy.


Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie? To proste, wystarczy zrobić zakupy o wartości 50 zł w SKENDE Shopping lub IKEA, a następnie zgłosić się do specjalnego punktu loterii, zlokalizowanego obok Intermarche. Tam trzeba odebrać i wypełnić specjalny kupon, a następnie wrzucić go do urny promocyjnej.

Dodatkowo, każdy paragon premiowany jest specjalną zdrapką, – w niej do wygrania 1 z 2000 bonów do IKEA.

Loteria trwa do 17 listopada. Laureaci zostaną ogłoszeni pięć dni później.

Szczegółowy regulamin loterii dostępny jest na stronie internetowej: www.skendeshopping.pl

Z kolei w najbliższy weekend 17 listopada na terenie centrum odbędzie się specjalne wydarzenie z okazji pierwszych urodzin, na którym nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych!

Dla wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą SKENDE, czeka pyszny tort urodzinowy, wata cukrowa i cukierki. Dzieci będą mogły obejrzeć spektakle Tańcobajek i dać sobie pomalować buzie.

Nie zabraknie też balonów i wspólnych zdjęć.