Siła determinacji w sporcie i biznesie

Giełda Eventów zaprasza lubelskich przedsiębiorców na bankiet networkingowy! W najbliższą środę (26 czerwca) na Arenie Lublin w ramach 78. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania wystąpień o biznesie, międzynarodowym eksporcie, żeglarstwie, jachtach i zdobyciu mistrzostwa świata.


Gościem specjalnym środowego spotkania będzie Robert Rudnicki, prezes zarządu lubelskiej fabryki cukierków Pszczółka, który w swoim wystąpieniu opowie o rozwoju firmy, sile marki oraz ekspansji firmy na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Wyjątkową wizytę w Lublinie złoży także Przemysław Tarnacki, wielokrotny mistrz świata i Polski w żeglarstwie. Komandor Ocean Challenge Yacht Club opowie uczestnikom spotkania o drodze do mistrzostwa, jachtach oraz swoich projektach biznesowych. Dla miłośników jachtów i żeglarstwa to będzie wyjątkowe spotkanie z polskim skipperem, konstruktorem jachtów i pomysłodawcą regat Sopot Match Race.

Podczas 78. edycji do KOB przystąpią nowe firmy członkowskie. Całość zwieńczy wspólna integracja lubelskiego biznesu. – Jestem przekonana, że nasze spotkanie przyczyni się do nawiązania i rozwoju bezpośrednich relacji, podejmowanych współprac i nowych pomysłów na rozwój – zaprasza na spotkanie Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu.

Rejestracja oraz więcej informacji na: www.klubodpowiedzialnegobiznesu.pl BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here