Siłaczki i siłacze amatorzy będą dźwigać pod Zamkiem

W najbliższą sobotę w Lublinie odbędą się I Zawody w Trójboju Siłowym Amatorów o Puchar Active Challenge. Rywalizacja odbędzie się w kategorii kobiet, mężczyzn i teamów. Początek w samo południe na placu Zamkowym. Na zwycięzców, oprócz tytułu, czekają nagrody pieniężne. Organizatorem zawodów jest firma ACTIVE LINE Marcin Taczalski. Chętni mogą rejestrować się przez stronę powerac.pl. Udział w zawodach jest bezpłatny.

Zawody obejmują trzy podstawowe boje trójboju siłowego, tj. przysiad, martwy ciąg oraz wyciskanie na klatę z pozycji poziomej. Rywalizacja odbywać się będzie w trzech kategoriach: kobiety, mężczyźni oraz trzyosobowe zespoły (mogą być mieszane) – można wystąpić tylko w jednej kategorii. W zmaganiach mogą wziąć udział wyłącznie amatorzy, tj. osoby pełnoletnie, które nie są zrzeszone w PZKFiTS i innych profesjonalnych organizacjach trójboju siłowego, nigdy nie startowały w zawodach federacji WPC i WPA oraz strongmanów na arenach międzynarodowych.

Start uczestnika nie będzie poprzedzony badaniem lekarskim – odbywa się na jego odpowiedzialność, a podpisanie formularza zgłoszeniowego i regulaminu stanowi potwierdzenie o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w zawodach (każdy uczestnik powinien posiadać przy sobie dokument, na podstawie którego będzie można potwierdzić jego tożsamości, tj. dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy). Zgłoszenia do zawodów są przyjmowane za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie powerac.pl i w dniu imprezy od godziny 10 do 11:45 (jeśli jeszcze będą wolne miejsca, bo organizator zaplanował udział w zawodach maksymalnie 90 osób, które zarejestrowały się jako pierwsze).

Nie ma wpisowego, za to do wygrania jest po 250 zł za zwycięstwo w kategoriach indywidualnych i 1500 złotych w rywalizacji zespołów, ale w tym przypadku cała wygrana zostanie przekazana na cel charytatywny wskazany przez zwycięski team. Czujesz się na siłach, chcesz się sprawdzić, a przy tym wesprzeć zbożny cel – zapisz się, dźwigaj i wygrywaj. Szczegóły na stronie powerac.pl. opr. ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here