Siódmy hotel sieci B&B Hotels powstanie w Lublinie!

Hotele sieci B&B doceniane są przez podróżnych za korzystną relację jakości do ceny oraz doskonałą lokalizację.

Na mapie Lublina wkrótce pojawi się kolejny hotel. Budowę obiektu przy ul. Dolnej 3 Maja zapowiedziała znana sieć hoteli ekonomicznych B&B. Kozi Gród jest siódmym miastem, po Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Krakowie, gdzie powstanie hotel sieci B&B, docenianej przez podróżnych za korzystną relację jakości do ceny oraz doskonałą lokalizację.


– Już od dłuższego czasu Lublin plasował się w czołówce miast branych pod uwagę w kontekście naszej dalszej ekspansji – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska i dodaje: – Lublin to miasto, które dzięki coraz lepszej infrastukturze rozwija się biznesowo, stając się coraz popularniejszą destynacją. Bogata oferta wydarzeń kulturalnych i sportowych sprawia, że miasto jest również atrakcyjne turystycznie. Wszystko to generuje popyt na miejsca noclegowe, a nasza oferta znakomicie wpisuje się w zapotrzebowanie na komfortowe noclegi w rozsądnej cenie i atrakcyjnej lokalizacji.

Nowy hotel powstanie na działce w samym centrum miasta, przy ul. Dolnej 3 Maja – w sąsiedztwie Starego Miasta i licznych atrakcji turystycznych, a także ważnych arterii komunikacyjnych. Doskonała lokalizacja to wspólny mianownik wszystkich obiektów działających pod szyldem sieci B&B. Wystarczy przyjrzeć się jej dotychczasowym inwestycjom w Polsce. Przykładowo B&B Łódź Centrum sąsiaduje z tętniącą życiem ulicą Piotrkowską, B&B Katowice Centrum przyjmuje gości tuż przy Filharmonii Śląskiej, nieopodal słynnego Spodka, a B&B Kraków Centrum świadczy swoje usługi u podnóża Wawelu, vis-a-vis Centrum Konferencyjnego ICE Kraków.

Powstający w Lublinie hotel B&B zaoferuje swoim gościom 130 komfortowo urządzonych i funkcjonalnie wyposażonych pokoi, stanowiących idealną przestrzeń do pracy oraz wypoczynku.

Hotel będzie także miejscem przyjaznym osobom podróżujących samochodem. Z myślą o nich planowane są podziemne miejsca parkingowe.

Zgodnie ze standardem sieci obiekt będzie w całości klimatyzowany, znakomicie wyciszony i zapewni swoim gościom bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi. Dzięki nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej hotel B&B Lublin Centrum będzie również idealnym miejscem spotkań biznesowych.

Spółka B&B Hotels Polska rozpoczęła już procedurę przetargową. Prace powinny wystartować jak najszybciej i umożliwić otwarcie hotelu B&B Lublin Centrum na początku 2020 r. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here