Siódmy raz z rzędu wystąpią w finałach

Tak z awansu do finałów AMP cieszyli się piłkarze i trenerzy Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Zespół UMCS reprezentowali: Piotr Chodziutko, Mateusz Chwedoruk, Dariusz Cygan, Jakub Długosz, Szymon Frąckowiak, Arkadiusz Górka, Hubert Kotowicz, Jan Masztaleruk, Norbert Myszka, Konrad Niegowski, Stanisław Niewiński, Cezary Pęcak, Mateusz Pielach, Bartłomiej Poleszak, Michał Rzeźnik, Maciej Skrzypek, Mikita Vishneuski, Michał Wawryszczuk, Mateusz Zawiślak i Cezary Zdunek

Studenci-piłkarze Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie wygrali  rozgrywany w Rzeszowie półfinał Akademickich Mistrzostw Polski i awansowali do finałów! Podopieczni trenera Tomasza Bieleckiego, któremu w pracy z zespołem pomaga Tomasz Bednaruk w gronie najlepszych zespołów w kraju zagrają o medale po raz siódmy.


Podczas turnieju w Rzeszowie zespół UMCS w świetnym stylu pokonał inną drużynę z Lublina, debiutującą w półfinałach – Akademię Nauk Stosowanych Wincentego Pola 6:1, Uniwersytet Rzeszowski 2:0, PWSZ Nowy Sącz 3:1 oraz AGH Kraków 1:0.

Do finałów, które odbędą się w Gdańsku awansowały także Politechnika Rzeszowska, Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie i Uniwersytet Rzeszowski.

Pozostałe zespoły z Lublina uplasowały się na miejscach piątym – Uniwersytet Przyrodniczy i siódmym – Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here