SKENDE zaprosiło lublinian do interaktywnej zabawy

Przez tydzień w centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie można było skorzystać z interaktywnej strefy gier, która powstała z okazji rozpoczęcia wakacji.

Przy Al. Spółdzielczości Pracy dzieci miały okazję m.in.: zamienić się w pilota i przelecieć się samolotem w wirtualnej rzeczywistości lub zostać projektantem mody i stworzyć swój własny pokaz wyświetlany na multimedialnym ekranie. Na najmłodszych czekały także dotykowe kolorowanki, gry zręcznościowe i dużo dobrej zabawy.

W atrium przed IKEA i pasażem handlowym każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Fani piłki nożnej mogli rozegrać prawdziwe rozgrywki i doświadczyć sportowych emocji na najwyższym poziomie dzięki grze FIFA 19, dostępnej w specjalnej strefie z PlayStation. Z kolei na miłośników podniebnych akrobacji i awiacji czekały dwa symulatory lotów z wirtualną rzeczywistością – można było przejąć stery samolot i poczuć się jak prawdziwy pilot.

W kolejnej strefie czekał multimedialny stand, który umożliwił projektowanie ubrań. Samodzielnie można było stworzyć niezwykłe stylizacje i ubrać modelki.

Organizatorzy pomyśleli także o najmłodszych uczestnikach. Na specjalnie rozstawionych wyświetlaczach pojawią się interaktywne kolorowanki z ulubionymi postaciami z bajek – wszystko po to, aby w dobrej atmosferze uczcić koniec roku szkolnego i rozpoczynające się wakacje.