Słowo energetyka

Zniszczone i straszące przechodniów latarnie na ulicy Niecałej zostały wymienione

Zgodnie z daną nam i Czytelnikom na początku sierpnia obietnicą PGE Dystrybucja S. A. oddział Lublin wymieniła zniszczone i straszące przechodniów latarnie na ulicy Niecałej.

O sprawie pisaliśmy kilka tygodni temu po tym, jak po naszej interwencji, energetycy wymienili stare, rozsypujące się lampy przy ul. Bernardyńskiej oraz ul. Rusałka. Jak wskazywał wówczas jeden z naszych Czytelników, dziękując pracownikom PGE Dystrybucja za wymianę lamp, zwrócił uwagę, że podobny problem występuje również na ul. Niecałej.

– Mam nadzieję, że energetycy pójdą za ciosem i one również szybko doczekają się wymiany – mówił wówczas pan Robert, którego prośbę przekazaliśmy Karolinie Szewczyk-Dąbek, rzecznik prasowej lubelskiego oddziału PGE Dystrybucja S. A.. – Jeszcze w tym roku zostaną wymienione co najmniej trzy słupy na ul. Niecałej, które są w najgorszym stanie – zapewniła nas pani rzecznik.

Energetycy szybko przeszli od słów do czynów i ruszyli na ulicę Niecałą. Kilkanaście dni temu w miejsce starych, rozsypujących się konstrukcji żelbetonowych zamontowano nowoczesne słupy z betonu wibrowanego, które powinny wytrzymać bez uszkodzeń nawet kilkadziesiąt lat. Co ważne na Niecałej wymieniono nie trzy, ale wszystkie słupy.Marek Kościuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here