Śmierć motocyklisty

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w ostatni piątek w Krasnymstawie. Kierujący audi podczas skręcania zderzył się z jadącym z naprzeciwka motocyklistą. 28-latek z gminy Siedliszcze w powiecie chełmskim, zmarł mimo wysiłków lekarzy.

Dramat rozegrał się 12 czerwca, przed 17.00, na ul. Lwowskiej w Krasnymstawie. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek z gminy Krasnystaw, kierujący samochodem osobowym marki Audi, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla jadącego z naprzeciwka 28-letniego motocyklisty – relacjonuje Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji. W wyniku zderzenia 28-latek z gminy Siedliszcze w powiecie chełmskim, w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Niestety pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Policjanci ustalili, że kierujący Audi 19-latek był trzeźwy. – Jechał z trójką pasażerów w wieku od 15 do 18 lat. Do szpitala wskutek odniesionych obrażeń trafiła także pasażerka tego pojazdu – dodaje.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegóły tego tragicznego zdarzenia. – Apelujemy do kierowców o wyobraźnię i zachowanie rozwagi oraz szczególnej ostrożności na drodze – podsumowuje rzecznik. (k, fot. Policja Krasnystaw, OSP Zastawie)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here