Śmiertelne potrącenie w Zakręciu

66-letni rowerzysta, mieszkaniec gminy Siedliszcze w powiecie chełmskim, zginął w wypadku samochodowym, do jakiego doszło w nocy z 4 na 5 maja na drodze krajowej nr 17 w Zakręciu pod Krasnymstawem. Pojazd, który potrącił go, oddalił się z miejsca zdarzenia. Samochodu i kierowcy szuka policja.

Krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku, do jakiego doszło ze środy na czwartek (4/5 maja) w miejscowości Zakręcie na krajowej siedemnastce. Przed godziną trzecią nieznany pojazd potrącił starszego mężczyznę, 66-letniego mieszkańca gm. Siedliszcze w powiecie chełmskim, który prowadził rower, idąc skrajną częścią jezdni.

Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia. Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że mężczyzna został potrącony najprawdopodobniej przez pojazd typu bus. Auto może posiadać uszkodzenia.

Komenda Powiatowa Policji w Krasnymstawie apeluje do osób, które były świadkami zdarzenia, bądź poruszały się miedzy godziną 2.00 a 3.00 drogą krajową K-17 na odcinku Zamość – Piaski i posiadają zapisy z kamer videorejestratorów samochodowych, o kontakt i pomoc w ustaleniu pojazdu, który śmiertelnie potrącił 66-latka. (s)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here