Smukła talia gwarantowana

Klub Ester Fit nie przestaje zaskakiwać nowymi pomysłami. Po sukcesie fitnessu na trampolinach i tańcu na rurze wychodzi z nowym pomysłem. Tym razem zaprasza na zajęcia z hula hop! Chcesz się sprawdzić? Możesz to zrobić już w najbliższą sobotę.

– Klub Ester Fit utworzyliśmy z pasji do aktywnego trybu życia. Kochamy to, co robimy. Chcemy tę pozytywną energię przekazać innym – mówi Mariusz, właściciel chełmskiego Klubu Ester Fit.
A energii i pomysłów im nie brakuje. Zaczęło się od fitnessu na trampolinach, który okazał się strzałem w dziesiątkę, o czym można było przekonać się nad zalewem Żółtańce, gdzie grupa pań zaprezentowała specjalny pokaz tych zajęć. Później przyszła pora na taniec na rurze, którego dotychczas w Chełmie próżno było szukać. I tu też chętnych na zajęcia było mnóstwo pań. A teraz Ester Fit ruszają z kolejną nowością – zajęciami z hula hop.
– Kręcenie hula hop wzmacnia mięśnie kręgosłupa, brzucha, ramion, nóg i pośladków oraz widocznie wysmukla talię. Taki trening szczególnie polecany jest osobom, które w pracy siedzą przy biurku, bo pomaga pozbyć się bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. I to bez wielkiego wysiłku. Trening z hula hop to po prostu wspaniała zabawa – przekonuje Estera, trenerka w klubie Ester Fit.
Każdy, kto chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat treningów, a także poznać program treningowy, może śledzić stronę klubu na Facebooku: Ester Fit Chełm. Klub zaprasza także na kolejne dni otwarte.
– Już w najbliższą sobotę 16 września zapraszamy na pokazowe zajęcia. O godz. 11 na trampoliny zapraszamy dzieci, a o godz. 12 seniorki. O godz. 13 odbędzie się nabór na zajęcia z tańca na rurze dla początkujących, a o godz. 14 szykujemy pierwsze, próbne zajęcia naszej nowości, czyli hula hop – wylicza Mariusz.
Zajęcia będą odbywać się w klubie Ester Fit, który mieści się przy ulicy Lubelskiej 72A w Chełmie (nad restauracją KFC). Klub przygotował tego dnia nie lada promocję. Wszystkie karnety za zajęcia będzie można kupić 20 procent taniej! Nie zabraknie też upominków od Centrum Sportu i innych atrakcji.

Dlaczego warto dołączyć do Ester Fit?

– Odpowiedź jest prosta. Nasze zajęcia to nie tylko dobra zabawa, ale też… wspaniałe metamorfozy – mówi Estera. – Nasza klientka Barbara Szlichtyng, dzięki samozaparciu i systematycznym treningom na trampolinach już po pół roku cieszy się piękną i zgrabną sylwetką modelki. Schudła z nami 20 kilogramów. W talii ubyło jej 18 cm, w ramionach po 15 cm, w biuście 25 cm, a w udach po 6 cm! (mg)

Komentarze