Soczek odprawił z kwitkiem niepokonanego dotąd Kolarika

W piątej walce na zawodowym ringu Michał Soczyński odniósł piątą wygraną!
Podczas gali Tymex Boxing Night 20, która w sobotę odbyła się w Dzierżoniowie, pięściarz grupy Queensberry Polska, na co dzień trenujący w lubelskiej Starej Szkole Boksu, wygrał na punkty sześciorundowy pojedynek kategorii junior ciężkiej z niepokonanym wcześniej Czechem Adamem Kolarikiem.


Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego już w pierwszej rundzie posłał rywala na deski. Choć cios „Soczek” zadał… głową w wymianie, sędzia tego nie zauważył i liczył Czecha. Z kolei w trzeciej rundzie Soczyński ściął przeciwnika z nóg lewym sierpowym, ale nie zdołal zadać decydującego udzerzenia, które dałoby mu trzecią wygraną w zawodowej karierze przed czasem. Czech ostatecznie przetrwał sześć rund i o wyniku walki decydowali sędziowie, którzy zgodnie punktowali na korzyść pięściarza z Lublina: 59:53, 59:53 i 60:52.

W pojedynku wieczoru gali Tymex Boxing Night 20 Jelena Janicijević pokonała po kontrowersyjnym werdykcie punktowym Aleksandrę Sidorenko, zdobywając wakujące mistrzostwo Europy wagi lekkiej. BAS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here