Sokoły rozszarpały Tytanów

W szóstym meczu PLFA I futboliści lubelskich Tytanów zanotowali szóstą porażkę. W sobotę lublinianie przegrali na wyjeździe z Tychy Falcons, liderem grupy południowej aż 0:82. Sokoły już po pierwszej kwarcie sobotniej potyczki prowadziły 44:0.
– Tyszanie mają bardzo dobry zespół. To, że podkręcali wynik ,spowodowane jest ich chęcią rozegrania finału na własnym boisku. Przyjechaliśmy do Tychów w bardzo okrojonym składzie. Dodatkowo bardzo rotowaliśmy pozycje. Niektórzy gracze zadebiutowali dzisiaj na nowych pozycjach. Wielu moich kolegów występowało we wszystkich formacjach. To musiało się odbić niekorzystanie na naszej dyspozycji i wyniku. Przewaga Falcons była bezapelacyjna. Mamy do tej drużyny duży szacunek i życzymy jej awansu. Po dzisiejszej porażce straciliśmy szansę na utrzymanie. Przed nami dwa spotkania, w których chcemy pokazać dobry futbol. Sezon się dla nas nie skończył – będziemy walczyć do końca – skomentował sobotnie spotkanie dla plfa.pl Andrzej Jakubiec, rozgrywający Tytanów.
Lublinianom do rozegrania pozostały już tylko dwa mecze, 19 czerwca w Chorzowie z AZS Silesia Rebels i tydzień później w Gliwicach z Lions. Sobotnia porażka sprawiła, że Tytani zakończą rozgrywki na ostatnim miejscu w swojej grupie i w przyszłym sezonie zagrają w PLFA II.

PLFA I Grupa Południowa

1. Tychy Falcons 5 10 +238
2. Gliwice Lions 5 8 +22
3. AZS Silesia Rebels 5 4 -32
4. Kraków Kings 5 4 +2
5. Tytani 6 0 -230