Solidarność PZL i Metalowcy nie zawodzą

Czy Metalowcy obronią mistrzowski tytuł? Czy Solidarności w końcu uda się po raz pierwszy sięgnąć po zwycięstwo? Na razie po dwóch kolejkach Powiatowej Amatorskiej Ligi śmiało można stwierdzić, że zarówno „metalowi” jak i „solidarni” będą się bić o złoto.
Faworyci znowu wygrali i przewodzą ALL PROMOTE EXTRALIDZE. Dwa zwycięstwa w najwyższej klasie ma na koncie także SMB. Jako ciekawostkę warto odnotować, że po 2.seriach bez straty gola spośród wszystkich 33 drużyn w czterech ligach, pozostaje tylko II-ligowa OSP Oleśniki.

ALL PROMOTE EXTRALIGA
Dywany Łuszczów – Solidarność PZL Świdnik 0:4 (0:2)
Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Maciej Kędziora, Sebastian Witkowski, Mariusz Skorek.
Solidarność: Paweł Socha, Jacek Kochalski, Tomasz Sekrecki, Paweł Szyjduk, Tomasz Szklarz oraz Jakub Solarski, Rafał Pyda, Krzysztof Olender, Michał Skoczylas.
Bramki: Kochalski 3, Szyjduk 11, Skoczylas 21, Olender 23.
SMB Team – TKKF Świt 2:1 (1:0)
SMB Team: Karol Porzak, Tomasz Rossa, Rafał Al-Swaiti, Tomasz Wnuk, Mateusz Kłyk oraz Łukasz Makarewicz, Maciej Ostrowski, Kamil Ostrowski.
Świt: Dawid Grzeszczuk, Karol Kowalski, Grzegorz Mazur, Michał Ziemkiewicz, Jakub Grzesiak oraz Piotr Filutowski, Jakub Bień, Jan Grzesiak, Damian Wołodko.
Bramki: Al-Swaiti 10 – Filutowski 15, Ostrowski 23.
Dwójka-Remondis – Pegimek
1:7 (0:2)
Dwójka: Karol Falenta, Piotr Daszko, Robert Haczkur, Marcin Hanowski, Łukasz Świdziński oraz Łukasz Rzepecki, Łukasz Gąbka, Paweł Koziołkiewicz.
Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa, Łukasz Różycki, Adrian Kalita, Mateusz Kozłowski oraz Konrad Maziarczyk, Daniel Wójcik, Jakub Czarnecki.
Bramki: Koziołkiewicz 41 s przed końcem – Kozłowski 3, 20, Wójcik 7, 24, 16 s przed końcem, Maziarczyk 17, 19.
Metalowcy – Perła Progres
Mełgiew 1:0 (0:0)
Metalowcy: Marcin Błaszczak, Paweł Gromada, Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk oraz Paweł Kasak, Dariusz Komarzeniec, Jarosław Komarzeniec, Maksymilian Kuś, Marek Kołodziejczyk, Kamil Seroka.
Perła: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Grzegorz Cimek, Rafał Dybała, Dawid Kurkiewicz oraz Kamil Mosak, Adam Gajowiak, Rafał Porębski, Mateusz Dybała, Kamil Dyzma.
Bramka: Gołąb 22.
Antique – M-Tech
3:1 (1:0)
Antigue: Maciej Łukawski, Michał Romanowski, Marcin Bijas, Krystian Joć, Marcin Szyjduk oraz Mirosław Sobiesiak, Krzysztof Chilimoniuk, Łukasz Skroban.
M-Tech: Rafał Napora, Mariusz Gumulski, Krzysztof Radczuk, Piotr Skiba, Daniel Dudek oraz Marcin Denis, Paweł Walczak, Jarosław Siliwo.
Bramki: Joć 7, 20, Szyjduk 15 przed końcem – Walczak 15.
1. Solidarność PZL 2 6 10-2
2. Metalowcy 2 6 5-2
3. SMB Team 2 6 3-1
4. Pegimek 2 3 9-7
5. Antigue 2 3 5-5
6. TKKF Świt 2 1 2-3
7. M-Tech 2 1 2-4
8. Dywany 2 1 1-5
9. Dwójka 2 1 2-8
10. Perła 2 0 0-2

MW SPORT I LIGA
Klastmed – Kozaki w Kaloszach
2:3 (1:2)
Klastmed: Marcin Wasak, Grzegorz Żuchnik, Krystian Kowalczyk, Piotr Kędzierski, Rafał Muzyka oraz Maciej Dąbrowski, Kamil Baraniuk, Dariusz Kowalik, Mateusz Rosół.
Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Kamil Bartyzel, Paweł Domonik, Grzegorz Sołdaj, Marcin Galiński oraz Marcin Macuk, Adrian Majek.
Bramki: Kowalczyk 8, Dąbrowski 19 – Domonik 7, Galiński 9, 16 s przed końcem.
ITS – Soft Bait Systems 3:4 (2:4)
ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski, Krystian Kędzierski, Adam Pawłowicz, Tomasz Ścirka oraz Kamil Sarzyński, Paweł Warda, Paweł Cybul, Domenico Nigro, Kamil Łuka.
Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Krzysztof Wójcik, Damian Jarosz, Bartłomiej Barwiak, Andrzej Adamiak oraz Jarosław Nowak, Kamil Sochalski, Dominik Jarosz.
Bramki: Kędzierski 6, Warda 8, 46 s przed końcem – Adamiak 4, 11, Barwiak 7, 12.
SAWA – NEO.NET 5:3 (1:1)
SAWA: Kamil Kądziołka, Piotr Bród, Adam Szyndler, Tomasz Król, Michał Martyna oraz Giuseppe Nigro, Bartłomiej Kagankiewicz, Salvatore Nigro.
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Łukasz Mróz, Robert Kwiatkowski, Tomasz Belcarz, Daniel Rajtar oraz Tomasz Sapuła, Kamil Śliczniak, Michał Jaworski.
Bramki: G. Nigro 8, Szyndler 16, Bród 18, Martyna 19, Król 20 – Śliczniak 1, Mróz 13, Jaworski 9 s przed końcem.
Creatio Biuro Rachunkowe
– Świdnik Wysokich Lotów 0:1 (0:1)
Creatio: Zbigniew Kawerski, Paweł Fijałkowski, Piotr Mazur, Przemysław Kozioł, , Damian Korgol oraz Marcin Wroński, Mateusz Wawszczak, Tomasz Kulisz, Radosław Kiljanek.
Świdnik WL: Przemysław Szpura, Radosław Szczerba, Wojciech Stefański, Tomasz Filipiuk, Grzegorz Wituch oraz Andrzej Usidus, Leszek Kalicki, Marcin Smoczyński, Piotr Kulczyński, Maciej Michałowski, Marcin Dmowski, Łukasz Reszka.
Bramka: Stefański 7.
LS – Pokolenie J.P.II 3:2 (0:0)
LS: Tomasz Skowronek, Tomasz Chlebuś, Artur Harasim, Michał Trawiński, Mateusz Żminda oraz Paweł Chlebuś, Paweł Sawicki, Dawid Wójcik, Marcin Pastusiak.
Pokolenie: Łukasz Karalus, Weronika Fabian, Rafał Usidus, Michał Babiarz, Marcin Kryszak oraz Rafał Bartoszuk, Karol Skibiński, Daniel Pyda, Tobiasz Kaciuczyk, Cezary Świątkowski.
Bramki: Trawiński 15, 21, Sawicki 20 – Kaciuczyk 14, Babiarz 20.
1. LS 2 6 6-2
2. SBS 2 6 7-5
3. Kozaki w Kaloszach 2 4 4-3
4. Pokolenie J.P.II 2 3 6-4
5. SAWA 2 3 7-6
6. Creatio 2 3 3-3
7. ŚWL 2 3 2-4
8. ITS 2 1 4-5
9. NEO.NET 2 0 5-8
10. Klastmed 2 0 2-6

NEPTUN II LIGA
Starostwo Powiatowe – LTS MW Sport 0:1 (0:1). Bramka: Pasternak 12.
Canarinios – Hydrocentrum 2:3 (0:1). Bramki: Pranagal 16, Paluch 22 – Gawda 11, 20, Huszaluk 19.
OSP Oleśniki – RKS Ruch 4:0 (2:0). Bramki: Janiak 3, Nastulak 7, 15, Fidut 24.
Pauza: Kos-Wit 1997
1. Hydrocentrum 2 6 5-3
2. LTS MW Sport 2 4 3-2
3. OSP Oleśniki 1 3 4-0
4. Kos-Wit 1 1 2-2
5. Canarinios 2 1 3-4
6. RKS Ruch 2 1 1-5
7. Starostwo 2 0 1-3

OLIMP LIGA OLDBOJÓW
Misztal Meble – Neptun 5:2 (1:1). Bramki: Rossa 9, 20 s przed końcem, Wiśniewski 16, sekundę przed końcem meczu – Wróbel 6, Ciesielka 22.
Policja – Perła Progres Mełgiew 0:3 (0:1). Bramki: Dybała 12, Korona 16, 23.
SAWA – Antique Old Stars 1:2 (0:2). Bramki: Król 41 s przed końcem – Solarski 2, 10.
1. Misztal Meble 2 6 9-5
2. Perła 2 3 6-4
3. Antique 1 3 2-1
4. SAWA 2 3 3-3
5. Neptun 1 0 2-5
6. Policja 2 0 1-5