Specjalnie dla chełmskich przedsiębiorców

W poniedziałek, 18 czerwca, w Chełmie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Biznes Lubelskie”. Tym razem zaproszenie kierowane jest do przedsiębiorców z terenu miasta Chełm.

„Biznes Lubelskie” to dobra okazja, by nawiązać biznesowe kontakty, dowiedzieć się, jak promować swoje produkty na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym, zapoznać się z regulacjami dotyczącymi RODO i zmianami w przepisach podatkowych oraz spotkać się z najwybitniejszymi polskimi sportowcami, którzy zdradzą swoją receptę na sukces i opowiedzą o roli motywacji w biznesie.

„Biznes Lubelskie” to cykl spotkań przygotowanych przez Samorząd Województwa Lubelskiego, które odbędą się we wszystkich powiatach województwa lubelskiego. Na spotkanie w Chełmie, 18 czerwca, Urząd Marszałkowski zaprasza przedstawicieli małych, średnich i dużych firm, instytucji otoczenia biznesu i samorządowców z Chełma, by poznać ich oczekiwania wobec władz województwa w zakresie wsparcia rozwoju lokalnej przedsiębiorczości i podniesienia konkurencyjności naszych firm, czy promocji naszych produktów.

Podczas spotkania wybitni eksperci z zakresu prawa i podatków omówią obowiązujące od kilku tygodni nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO) oraz zmiany w zakresie VAT, CIT i JPK. Na chełmskim spotkaniu obecny będzie również Daniel Iwanek, trzykrotny mistrz świata w karate, który podpowie, jak się motywować, by odnieść sukces.

Spotkanie w Chełmie odbędzie się 18 czerwca w Hotelu Kamena. Początek o godz. 13.00. Udział w spotkaniach „Biznes Lubelskie” jest bezpłatny, ale ze względu na określoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja za pomocą formularza rejestracyjnego http://invest.lubelskie.pl/pl/cykl-spotkan-biznes-lubelskie.

Więcej o wydarzeniach z cyklu „Biznes Lubelskie” i szczegółowe programy poszczególnych spotkań na:www.facebook.com/bizneslubelskie2018/