Sportowcy z Jagiełły wciąż zaskakują

W Lublinie zorganizowano zawody o puchar rektora UMCS. Nie zabrakło na nich uczniów I LO w Krasnymstawie.

Drużyna z Jagiełły pojechała do Lublina w mocnym składzie, co potwierdziły świetne wyniki uzyskane podczas zawodów. W kat. pływanie Katarzyna Mróz zajęła pierwsze miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym, Mateusz Legieć był drugi na 50 m stylem dowolnym, Kornel Szumilak zajął drugie miejsce na 50 m stylem grzbietowym, a Piotr Zadrąg był trzeci na 50 m stylem dowolnym. W turnieju koszykarskim drużyna I LO w składzie: Agnieszka Ćwirta, Agata Mazurek, Aleksandra Mąka, Patrycja Żydek, Klaudia Radziej, Klaudia Nawrocka, Natalia Sulowska, Kamila Weremko i Natalia Bałuka zajęła drugie miejsce, a Kamila Weremko znalazła się wśród najlepszych zawodniczek turnieju. (k)